Kemer’de Kadir Gecesi iftar programı

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kadir Gecesi dolayısıyla vatandaşlar için iftar yemeği organize etti.
 
Kemer Ralli Alanı’nda organize edilen iftar yemeğine, Kemer Kaymakamı Ahmet Solmaz, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu ile eşi Fikriye Topaloğlu, Kemer Belediye Başkan Vekili Mustafa Bilici, Kemer Belediye Başkan Yardımcısı Emin Gül, Kemer Belediyesi Meclis Üyeleri, belediye birim müdürleri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.
 
Başkan Topaloğlu, vatandaşlarla tek tek selamlaşarak sohbet etti. Topaloğlu, tüm vatandaşların Kadir Gecesi’ni tebrik ettiğini söyledi.
 
Program kapsamında Kur’an-ı Kerim tilaveti, ilahiler ve dualar okundu. Programda, semazen gösterisi de sunuldu.
 
Kurulan sahneye çıkan Başkan Topaloğlu, yaptığı konuşmada, “Ramazan ayı, dostluk, kardeşlik, paylaşmanın ve sevginin en çok olduğu aylardan biri. Bugün Kadir Gecesi. Allah Kadir Gecenizi mübarek eylesin. Tuttuğunuz oruçları, yapmış ve yapacak olduğunuz duaları kabul etsin. Herkesten Allah razı olsun. Hayırlı bayramlar.” dedi.
 
Başkan Topaloğlu’na sevgi seli
 
İftar sonrası vatandaşlar, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu ile fotoğraf çektirmek için adeta birbiri ile yarıştı.
 
Özellikle çocukların bol bol fotoğraf çektirdiği Başkan Topaloğlu, iftar yemeğine katılan vatandaşlara teşekkür ettiğini söyledi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir